Joanna Bosy

Bardzo polecam współpracę z PlayMore Productions. Panowie rzetelnie i profesjonalnie podeszli do tematu. Szczegółowo przeprowadzony wywiad, oraz duże doświadczenie pozwoliło na szybką oraz sprawną realizację zlecenia.
Read more

Barbara Taranko

Zespół Play More Productions, w łatwy sposób potrafi połączyć własną wizję z wymaganiami i potrzebami klienta. Praca nad projektem przebiegała zgodnie z harmonogramem oraz w miłej atmosferze.
Read more

Krystian Dymkowski

Z usług PlayMore Productions jestem mega zadowolony! Specyfika mojej firmy i oczekiwania jakie miałem były dosyć specyficzne i mocno określone! Za każdym razem ekipa bezbłędnie potrafiła odczytać czego oczekuję i...
Read more

Rafał Kaczmarczyk

Korzystamy z usług PlayMore Productions od roku. Filmy inwestycji pomagają nam w procesach sprzedażowych i ułatwiają prezentowanie nieruchomości. Polecam współpracę.
Read more

Konrad Cieplik

Dobra znajomość branży oraz konstruktywne pomysły pozwoliły na stworzenie świetnych filmów. Dzięki usługom PlayMore zasięgi studia diametralnie wzrosły.
Read more

Polecamy

Jestem zachwycona współpracą z firma PlayMore Productions. Panowie są bardzo elastyczni, maja indywidualne podejście do klienta, sypią pomysłami jak z rękawa. Realizacja odbyła się w trybie ekspresowym a materiał, który otrzymaliśmy przerósł...
Read more